PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Custom
da: Tilpasset

en: Compression
da: Komprimering

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Progress indicator
da: Fremdriftsindikator

en: Batch limit
da: Batch begrænsning

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
