PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου
