PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: Custom
es: Personalizado

en: Compression
es: Compresión

en: Image format
es: Formato de imagen

en: Resolution
es: Resolución

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: Progress indicator
es: Indicador de progreso

en: Target field
es: Campo de destino

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
