PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Compression
eu: Konpresioa
