PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Custom
fi: Oma

en: Compression
fi: Pakkaus

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Progress indicator
fi: Edistymisentunnistin

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
