PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Custom
gl: Personalizado

en: Compression
gl: Compresión

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso
