PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
