PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Custom
it: Personalizzato

en: Progress indicator
it: Indicatore di avanzamento

en: Batch limit
it: Limite batch

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args
