PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Custom
jv: Kostum

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan
