PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Progress indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​វឌ្ឍនភាព
