PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators
