PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Compression
nl: Compressie

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Batch limit
nl: Batch-limiet

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
