PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Custom
pt: Personalizado

en: Compression
pt: Compressão

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: Progress indicator
pt: Indicador de progresso

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro durante o processamento de @operation com os argumentos: @args
