PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Custom
ro: Personalizat

en: Progress indicator
ro: Indicator progres
