PDF to ImageField (1.0.1-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Custom
ru: Собственная

en: Compression
ru: Сжатие

en: Resolution
ru: Разрешение

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Progress indicator
ru: Индикатор прогресса

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
