PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Add style
bo: བཟོ་ལྟ་ཁ་སྣོན
