PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Private
da: Privat

en: Public
da: Offentlig

en: File
da: Fil

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Access
da: Adgang

en: Theme
da: Tema

en: Page
da: Side

en: Plain
da: Enkel

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Add style
da: Tilføj format
