PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Private
de: Privat

en: Public
de: Öffentlich

en: File
de: Datei

en: Label
de: Beschriftung

en: Preview
de: Vorschau

en: Access
de: Zugriff

en: Page
de: Seite

en: Plain
de: Einfach

en: Headers
de: Kopfzeilen

en: Landscape
de: Querformat

en: Portrait
de: Hochformat

en: Rendering
de: Rendern

en: Page Width
de: Seitenbreite

en: Grayscale
de: Graustufen

en: Styles
de: Stile

en: Add style
de: Stil hinzufügen

en: Page Size
de: Seitengröße

en: Footers
de: Fußzeilen
