PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Public
el: Δημόσιες

en: File
el: Αρχείο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Theme
el: Θέμα

en: Page
el: Σελίδα

en: Plain
el: Απλό

en: Styles
el: Στυλ

en: Add style
el: Προσθήκη στυλ
