PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: File
eo: Dosiero

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Access
eo: Atingo

en: Page
eo: Paĝo
