PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Private
eu: Pribatua

en: Public
eu: Publikoa

en: File
eu: Fitxategi

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Access
eu: Atzipena

en: Theme
eu: Tema

en: Page
eu: Orria

en: Styles
eu: Estiloak

en: Add style
eu: Estiloa gehitu
