PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Private
fa: خصوصی

en: Public
fa: عمومی

en: File
fa: فایل

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Access
fa: دسترسی

en: Theme
fa: پوسته

en: Page
fa: صفحه

en: Plain
fa: ساده

en: Styles
fa: استایل ها

en: Add style
fa: افزودن سبک
