PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Private
gu: ખાનગી

en: Public
gu: જાહેર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ
