PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Private
he: פרטי

en: Public
he: ציבורי

en: File
he: קובץ

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Page
he: דף

en: Plain
he: פשוט

en: Styles
he: סגנונות

en: Add style
he: הוסף סגנון
