PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Private
hr: Privatno

en: Public
hr: Javno

en: File
hr: Datoteka

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Access
hr: Pristup

en: Theme
hr: Tema

en: Page
hr: Stranica

en: Plain
hr: Obični

en: Styles
hr: Stilovi

en: Add style
hr: Dodaj stil
