PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Private
hu: Rejtett

en: Public
hu: Nyilvános

en: File
hu: Fájl

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Theme
hu: Smink

en: Page
hu: Oldal

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Page Width
hu: Oldalszélesség

en: Styles
hu: Stílusok

en: Add style
hu: Stílus hozzáadása

en: Page Size
hu: Oldal mérete

en: Footers
hu: Láblécek
