PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Private
id: Privat

en: Public
id: Publik

en: Preview
id: Pratinjau

en: Access
id: Akses

en: Theme
id: Tema

en: Page
id: Halaman

en: Plain
id: Biasa

en: Styles
id: Gaya

en: Add style
id: Tambahkan gaya
