PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Public
is: Almenn

en: File
is: Skrá

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Access
is: Aðgangur

en: Theme
is: Þema

en: Page
is: Síða
