PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Private
ja: プライベート

en: Public
ja: パブリック

en: File
ja: ファイル

en: Label
ja: ラベル

en: Preview
ja: プレビュー

en: Access
ja: アクセス

en: Theme
ja: テーマ

en: Page
ja: ページ

en: Plain
ja: プレーン

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: Styles
ja: スタイル

en: Add style
ja: スタイルの追加
