PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: File
jv: Berkas

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Access
jv: Akses

en: Theme
jv: Tema

en: Page
jv: Kācā

en: Add style
jv: Tambah gagrag
