PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: File
km: ឯកសារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Page
km: ទំព័រ

en: Add style
km: បន្ថែម​រចនាប័ទ្ម​
