PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Private
mn: Хувийн

en: Public
mn: Нийтийн

en: File
mn: Файл

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Access
mn: Хандалт

en: Theme
mn: Загвар

en: Page
mn: Хуудас
