PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Private
mr: खाजगी

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: File
mr: फाईल

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Page
mr: पान
