PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Private
oc: Privat

en: File
oc: Fichièr

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Access
oc: Accès

en: Theme
oc: Tèma

en: Page
oc: Pagina

en: Plain
oc: Brut

en: Styles
oc: Estils

en: Add style
oc: Apondre un estil
