PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Private
pl: Prywatne

en: Public
pl: Publiczna

en: File
pl: Plik

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Access
pl: Dostęp

en: Theme
pl: Skórka

en: Page
pl: Strona

en: Plain
pl: Zwykłe

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Styles
pl: Style

en: Add style
pl: Dodaj styl
