PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Public
ps: ټوليز

en: File
ps: دوتنه

en: Preview
ps: مخليد

en: Access
ps: لاس رسی

en: Theme
ps: ویینه

en: Page
ps: پاڼه

en: Styles
ps: ډولونه
