PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Private
ro: Privat

en: File
ro: Fișier

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Access
ro: Acces

en: Theme
ro: Temă

en: Page
ro: Pagina

en: Plain
ro: Simplu

en: Styles
ro: Stiluri

en: Add style
ro: Adăugare stil
