PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Private
ta: தனிப்பட்ட

en: Public
ta: வெளிப்படை

en: File
ta: கோப்பு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Access
ta: அணுகு

en: Theme
ta: தீம்

en: Page
ta: பக்கம்
