PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Private
ug: شەخسىي

en: Public
ug: ھەممىگە

en: File
ug: ھۆججەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Plain
ug: ئاددى

en: Styles
ug: شەكلى

en: Add style
ug: ئۇسلۇب قوشۇش
