PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Private
ur: نجی

en: Public
ur: عوامی

en: File
ur: فائل

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: Access
ur: رسائی

en: Page
ur: صفحہ
