PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Private
es: Privado

en: Public
es: Público

en: File
es: Archivo

en: Label
es: Etiqueta

en: Preview
es: Vista previa

en: Access
es: Acceso

en: Theme
es: Tema

en: Page
es: Página

en: Plain
es: Plano

en: Landscape
es: Apaisado

en: Portrait
es: Vertical

en: Styles
es: Estilos

en: Add style
es: Añadir estilo
