PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Private
ru: Приватный

en: Public
ru: Общедоступный

en: File
ru: Файл

en: Label
ru: Метка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Access
ru: Доступ

en: Theme
ru: Тема

en: Page
ru: Страница

en: Plain
ru: Простой

en: Landscape
ru: Альбомная

en: Portrait
ru: Книжная

en: Rendering
ru: Рендеринг

en: Page Width
ru: Ширина страницы

en: Styles
ru: Стили

en: Add style
ru: Добавить стиль
