PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Private
ar: خاص

en: Public
ar: عام

en: File
ar: ملف

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Access
ar: الوصول

en: Theme
ar: حلة

en: Page
ar: الصفحة

en: Plain
ar: عادي

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية

en: Add style
ar: إضافة نمط
