PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Private
be: Прыватны

en: Public
be: Публічнае

en: File
be: Файл

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Access
be: Доступ

en: Theme
be: Тэма

en: Page
be: Старонка

en: Plain
be: Звычайны

en: Add style
be: Дадаць стыль
