PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Private
ca: Privat

en: Public
ca: Públic

en: File
ca: Fitxer

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Access
ca: Accés

en: Theme
ca: Tema

en: Page
ca: Pàgina

en: Plain
ca: Pla

en: Styles
ca: Estils

en: Add style
ca: Afegeix un estil
