PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: File
cy: Ffeil

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Access
cy: Mynediad

en: Theme
cy: Thema

en: Page
cy: Tudalen

en: Plain
cy: Plaen

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun
