PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Private
et: Privaatne

en: Public
et: Avalik

en: File
et: Manus

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Access
et: Ligipääs

en: Theme
et: Teema

en: Page
et: Lehekülg

en: Plain
et: Tavaline

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Styles
et: Stiilid

en: Add style
et: Lisa stiil
