PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Private
fi: Yksityinen

en: Public
fi: Julkinen

en: File
fi: Tiedosto

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Access
fi: Pääsy

en: Theme
fi: Teema

en: Page
fi: Sivu

en: Plain
fi: Puhdas

en: Styles
fi: Tyylit

en: Add style
fi: Lisää tyyli
