PDF Tools (2.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Private
gl: Privado

en: Public
gl: Público

en: File
gl: Ficheiro

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Access
gl: Acceso

en: Theme
gl: Tema

en: Page
gl: Páxina

en: Plain
gl: Simple

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Styles
gl: Estilos

en: Add style
gl: Añadir estilo
