PDF Tools (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Private
hi: व्यक्तिगत

en: Public
hi: सार्वजनिक

en: File
hi: फ़ाइल

en: Label
hi: लेबल

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Access
hi: पहुंच

en: Theme
hi: थीम

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Plain
hi: सादा
